Avto Plac Pirkovski

VW celeb gossip Golf 6 1.6 TDI Variant PRODADEN

Информации

  • Производител: Volkswagen
  • Модел: Golf 6 celebrity porn Variant
  • Година: 2009
  • Агрегат: Дизел
  • Цена: 8.499.-
  • Километри: 193.580
  • Боја: Сива металик
  • Карактеристики: Климатик, серво, абс, есп, бордкомпјутер, греачи на naked celebrities седишта , алу-бандажи, нови гуми, елек.стакла, воздушни перничиња, елек.ретровизори, сензор за дожд, сензор за светло, центрлана брава, регистриран до 30.03.2017 , промена на сите филтри и м. масло на 186.600км, во одлична состојба.
Повеќе gay twink porn од овој производител: VW Golf 5 1.9TDI PRODADEN »