Avto Plac Pirkovski

Mercedes GLK naked celebrities 320CDI 4Matic PRODADEN

Информации

  • Производител: Mercedes-Benz
  • Модел: GLK naked celebs 320 CDI
  • Година: 2009
  • Агрегат: Дизел
  • Цена: 20.499
  • Километри: 177.700
  • Боја: Темно hot gay sex сива металик
  • Карактеристики: Климатроник, серво, абс, есп, аср, навигација, toon porn би-ксенон,автоматски менувач 7-г троник, менувач на волан, темпомат, спидтроник, кожен волан со комадни, блутут телефон, елек.стакла, греачи на седишта, елек.ретровизори, харман кардон озвучување, спорт пакет, хром пакет, магленки, централна брава, 10 х воздушни перничиња, алу-бандажи, во одлична состојба со платени давачки до регистрација.
Повеќе од овој производител: Mercedes C 200 CDI »