Avto Plac Pirkovski

Dodge celebrity porn Caliber 2.0CRD PRODADEN

Информации

  • Производител: Останати
  • Модел: Dodge Caliber
  • Година: 2007
  • Агрегат: Дизел
  • Цена: 8.499.-
  • Километри: 175.000
  • Боја: Црвена металик
  • Карактеристики: Клима, серво, абс, елек.стакла, воздушни перничиња, алу-бандажи, есп, централна брава, 3d hentai porn 6 степен менувач, сервинса книшка, бордкомпјутер, комплетно сервисирано, регистрирано до 13,10,2017 во одлична состојба.
Повеќе од овој производител: Ford Fiesta 1.4 TDCi PRODADENA »