Avto Plac Pirkovski

MINI Cooper Latina Porn S 1.6i PRODADEN

Информации

  • Производител: Останати
  • Модел: Mini Cooper gay fuck S
  • Година: 2002
  • Агрегат: Бензин
  • Цена: 5.899,-
  • Километри: 195.000
  • Боја: Сива металик
  • Карактеристики: Климатроник, абс, сер во, есп, панорама кров, ксенон, магленки, бордкомпјутер, команди на волан, воздушни перничиња, алу-бандажи, бордкомпјутер, греачи на седишта, кожен celebrity porn интериер, сервисна книшка, во одлична состојба со платени давачки до регистрација.
Повеќе animated porn од овој производител: « Dodge Caliber 2.0CRD Peugeot 206 1.2i »