Avto Plac Pirkovski

Peugeot 206 famous people 1.2i PRODADENO

Информации

  • Производител: Peugeot
  • Модел: 206
  • Година: 2003
  • Агрегат: Бензин
  • Цена: 2.699,-
  • Километри: 131.000
  • Боја: Црвена Металик
  • Карактеристики: Серво, абс, есп, елек.стакла, воздушни перничиња, централна брава, радио цд, регистрирано до 18.07.2017, сервисирано, во одлична best mobile porn состоја.
Повеќе gay movies од овој производител: « Dodge Caliber 2.0CRD Seat Ibiza 1.4 TDI PRODADENA »