hottest celebrities tml PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd"> Mercedes C 200 CDI

Avto Plac Pirkovski

Mercedes C celebrity porn 200 CDI

Информации

  • Производител: Mercedes-Benz
  • Модел: C 200 CDI
  • Година: 2009
  • Агрегат: Дизел
  • Цена: 12.899
  • Километри: 230.000
  • Боја: црна металик
  • Карактеристики: Климатроник, Команд навигација, ДВД, харддиск, блутут телефон, бордкомпјутер, лингватроник, серво, абс, есп, темпомат, елек.стакла, елек.ретровизори, елек.седишта, алу-бандажи, Ксенон, mobile porn tube централна брава, паркинг сензори, команди на волан,воздушни перничиња, сервисна книшка, сензор за дожд, сензор за светло, во одлична состојба со платени давачки до регистрација.
Повеќе Naked Girls од овој производител: « Mercedes GLK 320CDI 4Matic PRODADEN