Avto Plac Pirkovski

Ford celebrity news Focus 1.6TDCi PRODADEN

Информации

  • Производител: Ford
  • Модел: Focus
  • Година: 2006
  • Агрегат: Дизел
  • Цена: 3.999.-
  • Километри: 178.000
  • Боја: Темно naked celebs сива металик
  • Карактеристики: Клима, серво, абс, елек.стакла, воздушни 90кс, перничиња, централна hot gay sex брава, алу бандажи, есп, бордкомпјутер, во одлична состојба со платени давачки до регистрација.
Повеќе од hentai tentacle porn овој производител: « Peugeot 206 1.2i Seat Ibiza 1.4 TDI PRODADENA »