Avto Plac Pirkovski

Opel nude celebrities Astra 1.4i PRODADENA

Информации

  • Производител: Opel
  • Модел: Astra H
  • Година: 2005
  • Агрегат: Бензин
  • Цена: 4.399
  • Километри: 138.000
  • Боја: црна металик
  • Карактеристики: Клима, gay black серво, абс, елек.стакла, алу-бандажи, воздушни перничиња, темпомат, бордкомпјутер, есп, централна брава, сервисна книшка, лек.ретровизори, команди на волан, во одлична состојба со платнеи давачки до регистрација.
Повеќе од овој производител: Opel Astra 1.9CDTI PRODADENА »