Avto Plac Pirkovski

VW Bbw Porn Golf 5 1.9TDI PRODADEN

Информации

  • Производител: Volkswagen
  • Модел: Golf 5
  • Година: 2005
  • Агрегат: Дизел
  • Цена: 5.499
  • Километри: 230.000
  • Боја: Сива металик
  • Карактеристики: Клима, Навигација, бордкомпјутер, алу-бандажи, елек.стакла, серво, абс, есп, центрлана брава, сервисна книшка, темпомат, celebrity porn елек.ретровизори, во одлична состојаба со платени давачки до регистрација.