Avto Plac Pirkovski

Seat Ibiza 1.4 mobile porn sites TDI PRODADENA

Информации

  • Производител: Seat
  • Модел: Ibiza
  • Година: 2007
  • Агрегат: Дизел
  • Цена: 4.499
  • Километри: 178.000
  • Боја: Сива металик
  • Карактеристики: Климатроник , серво, абс, есп, елек.стакла, алу-бандажи, команди на волан, бордкомпјутер, сервисна книшка, центрлана брава, во одлична celebrity porn состојба со платени давачки до регистрација.
Повеќе од овој gay cartoon porn производител: « Peugeot 206 1.2i PRODADENO Ford Fiesta 1.4 TDCi »