Avto Plac Pirkovski

VW celebrity porn Golf 5 1.9TDI PRODADEN

Информации

  • Производител: Volkswagen
  • Модел: Golf 5 gay anime Tour
  • Година: 2007
  • Агрегат: Дизел
  • Цена: 5.999,-
  • Километри: 193.000
  • Боја: Темно сива famous people металик
  • Карактеристики: Климатроник, серво, абс, есп, паркинг сензори, центрлана брава, елек.стакла, воздушни перничиња, бордкомпјутер, во одлична состојба со naked celebrities платени давачки до регистрација.
Повеќе од овој celebrity nudes производител: « VW Golf 5 1.9TDI PRODADEN VW Golf 6 2.0 TDI »