Avto Plac Pirkovski

Opel naked celebs Astra 1.9CDTI PRODADENА

Информации

  • Производител: Opel
  • Модел: Astra H naked celebrities Caravan
  • Година: 2005
  • Агрегат: Дизел
  • Цена: 4.499,-
  • Километри: 228.000
  • Боја: Темно gay bear porn сива металик
  • Карактеристики: Клима, Навигација, Interracial Porn ксенон, кожа, боркомпјутер, лед, темпомат, команди на волан, алу-бандажи, елек.стакла, сервисна книшка, елек.ретровизори, централна брава, во одлична состојба со платени давачки до регистрација.
Повеќе од celebrity porn овој производител: « Opel Astra 1.4i PRODADENA