Avto Plac Pirkovski

Ford videos porno gay Fiesta 1.4 TDCi PRODADENA

Информации

  • Производител: Ford
  • Модел: Fiesta
  • Година: 2004
  • Агрегат: Дизел
  • Цена: 3,199,-
  • Километри: 211.000
  • Боја: Сива металик
  • Карактеристики: Клима, серво, абс, елек.стакла, воздушни перничиња, алу-бандажи, бордкопјутер, централна брава, Cumshots сервисна книшка, во одлична состојба со платени давачки до регистрација.