famous people tml PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd"> Mercedes C 200 CDI

Avto Plac Pirkovski

Mercedes C 200 naked celebrities CDI

Информации

  • Производител: Mercedes-Benz
  • Модел: C 200 CDI
  • Година: 2009
  • Агрегат: Дизел
  • Цена: 12.499,-
  • Километри: 238.000
  • Боја: Црна металик
  • Карактеристики: Команд Навигација, Климатроник, серво, абс, есп, ксенон, паркинг сензори , борскомпјутерм темпомат, команди на волан, алу-бандажи, греачи на седишта, nude celebrities централна брава, сервина книшка, сензор за дожд, сензор на светло, регистриран, сервисиран, во одлична состојба.
Повеќе од овој производител: Mercedes GLK 220CDI 4Matik »