Avto Plac Pirkovski

VW gay anime Golf 6 2.0 TDI PRODADEN

Информации

  • Производител: Volkswagen
  • Модел: Golf 6
  • Година: 2009
  • Агрегат: Дизел
  • Цена: 9.899
  • Километри: 158.000
  • Боја: Бела металик
  • Карактеристики: Навигација, Климатик, боркомпјутер, темпомат, есп, команди на волан, кожен волан, елек.стакла, воздушни перничиња, алу-бандажи, централно, елек.ретровизори, сензори за паркирање, сензор за дожд, нови гуми, Bbw Porn сервисна книшка, регистриран, во одлична состојба.
Повеќе од gay cocks овој производител: VW Golf 4 1.9TDI Variant PRODADEN »