Avto Plac Pirkovski

Ford Mature Porn Fusion 1.4TDCi PRODADEN

Информации

  • Производител: Ford
  • Модел: Fusion
  • Година: 2002
  • Агрегат: Дизел
  • Цена: 3.199,-
  • Километри: 239.000
  • Боја: Зелена мет.
  • Карактеристики: Клима, серво, абс, есп, елек.стакла, бордкомпјутер, команди на волан, централна брава, воздушни перничиња, gaysex регистриран до 17.03.2018, сервисирано, комплетна сервисна историја, во одлична состојба.