Avto Plac Pirkovski

VW gay bareback sex Passat 2.0TDI 8V PRODADEN

Информации

  • Производител: Volkswagen
  • Модел: Passat 3C
  • Година: 2007
  • Агрегат: Дизел
  • Цена:
  • Километри: 193.000
  • Боја: Златна металик
  • Карактеристики: Навигација , климатроник, серво, абс, елек.стакла, воздушни перничиња, алу-бандажи, греачи на седишта , бордкомпјутер, celebrity news сензор за дожд, сензор за светло, темпомат, во одлична состојба со платени давачки до регистрација.
Повеќе од hamster mobile porn овој производител: « VW Golf 6 2.0 TDI VW Golf 5 1.9 TDI Variant »