Avto Plac Pirkovski

VW Golf 5 1.9 TDI mobile porn tubes Variant PRODADEN

Информации

  • Производител: Volkswagen
  • Модел: Golf 5 gay bear porn Variant
  • Година: 2008
  • Агрегат: Дизел
  • Цена: 6.799.-
  • Километри: 218.000
  • Боја: Сива металик
  • Карактеристики: Клима, серво, абс, есп, елек.стакла, воздушни перничиња, алу-бандажи, блутут телефон, бордкомпјутер, сервисна книшка, централна брава, во одлична состојба со платени давачки до naked celebrities регистрација.
Повеќе од овој teen gay производител: « VW Passat 2.0TDI 8V PRODADEN VW Touran 1.9 TDI PRODADEN »