Avto Plac Pirkovski

VW Sharan celeb gossip 1.9 TDI

Информации

  • Производител: Volkswagen
  • Модел: Sharan
  • Година: 2006
  • Агрегат: Дизел
  • Цена: 5.999,-
  • Километри: 260.000km
  • Боја: Сива металик
  • Карактеристики: Навигација, Климатроник, серво, абс, есп, hot gay sex елек.стакла, воздушни перничиња, темпомат, бордкомпјутер, греаци на седиста, централна брава, Команди на волан, кожен волан, автоматик - типтроник, во одлична состојба со платени давачки до регистрација.

Слики

Повеќе naked celebrities од овој производител: VW Tiguan 2.0TDI 4Motion »