Avto Plac Pirkovski

Skoda celebrity porn Fabia 1.2TDi PRODADENA

Информации

  • Производител: Skoda
  • Модел: Fabia
  • Година: 2012
  • Агрегат: Дизел
  • Цена: 5.199,-
  • Километри: 169.000км
  • Боја: Бела металик
  • Карактеристики: Навигација, темпомат, клима, серво, абс, есп, бордкомпјутер, централна брава, алу-бандажи, сервисна книшка, во одлична состојба со celebrity news платени давачки до регистрација.
Повеќе gay black од овој производител: « Skoda Fabia Combi 1.4TDi Seat Leon 1.9TDi PRODADEN »