Avto Plac Pirkovski

Opel Zafira gay group sex 1.9CDTi PRODADENA

Информации

  • Производител: Opel
  • Модел: Zafira
  • Година: 2006
  • Агрегат: Дизел
  • Цена: 3.999,-
  • Километри: 206.000km
  • Боја: Сива металик
  • Карактеристики: Клима, серво, абс, есп, елек.стакла, воздушни перничиња,сервисна книшка, бордкомпјутер, темпомат, алу-бандажи, рдио цд, команди на волан, во одлична состојба со платени animated porn давачки до регистрација.