Avto Plac Pirkovski

Seat Black Porn Leon 1.9TDi PRODADEN

Информации

  • Производител: Seat
  • Модел: Leon
  • Година: 2006
  • Агрегат: Дизел
  • Цена: 4.199,-
  • Километри: 260.000km
  • Боја: Црна металик
  • Карактеристики: Климатроник, серво, абс, есп, елек.стакла, воздушни перничиња, алу-бандажи, темпомат, бордкомпјутер, команди на волан, радио цд, централна брава, во одлична gay twinks состојба со платени давачки до регистрација.
Повеќе hentai porno од овој производител: « Skoda Fabia 1.2TDi PRODADENA Skoda Fabia 1.2i PRODADENA »