Avto Plac Pirkovski

Skoda mobile porn tube Fabia 1.2i PRODADENA

Информации

  • Производител: Skoda
  • Модел: Fabia
  • Година: 2003
  • Агрегат: Бензин
  • Цена: 2.699,-
  • Километри: 240.000km
  • Боја: Црна металик
  • Карактеристики: Клима, серво, абс, есп, елек. стакла, bareback gay porn воздушни перничиња, централна брава, радио цд, бордкомпјутер, во одлична состојба со платени давачки до регистрација.
Повеќе од овој famous people производител: « Seat Leon 1.9TDi PRODADEN Renault Clio 1.2i PRODADENO »