Avto Plac Pirkovski

Mercedes celebrity porn A180 CDI

Информации

  • Производител: Mercedes-Benz
  • Модел: A180
  • Година: 2006
  • Агрегат: Дизел
  • Цена: 3.799,-
  • Километри: 210.000km
  • Боја: Сива металик
  • Карактеристики: Клима, серво, абс, есп, централна брава, елек.стакла, воздушни перничиња, команди на волан, бордкомпјутер, алу/бандажи, во одлична состојба со платени давачки bareback gay porn до регистрација.

Слики