Avto Plac Pirkovski

Opel Corsa D 1.3 celebrity nude CDTi

Информации

  • Производител: Opel
  • Модел: Corsa D
  • Година: 2006
  • Агрегат: Дизел
  • Цена: 3.899,-
  • Километри: 214.00km
  • Боја: Сива металик
  • Карактеристики: Клима, серво, абс, есп, воздушни перничиња, елек. стакла, celebrity porn блутут, бордкопмјутер, во одлична состојба со платени давачки до регистрација.

Слики

Повеќе Latina Porn од овој производител: « Opel Zafira 1.9CDTi PRODADENA Opel Corsa C 1.2i »