Avto Plac Pirkovski

Fiat Doblo 1.9JTD naked celebrities Maxi PRODADENO

Информации

  • Производител: Fiat
  • Модел: Doblo Maxi
  • Година: 2010
  • Агрегат: Дизел
  • Цена: 4.899,-
  • Километри: 174.000km
  • Боја: Сива металик
  • Карактеристики: Клима, централна брава, воздушни celebrity news перничиња, навигација, есп, абс, елек.стакла, радио цд, товарно возило во макси верзија, во одлична состојба со платени давалки до регистрација.

Слики

Повеќе videos gays од овој производител: « Mitsubishi Colt 1.3i PRODADENO Seat Ibiza 1.4i »