Avto Plac Pirkovski

Seat Ibiza gaysex 1.4i

Информации

  • Производител: Seat
  • Модел: Ibiza
  • Година: 2008
  • Агрегат: Бензин
  • Цена: 4,199,-
  • Километри: 138.000
  • Боја: Сива металик
  • Карактеристики: Клима, серво, абс, елек.стакла, воздушни перничиња, алу-бандажи, есп, центрлана брава, во одлична состојба со платени давачки до nude celebrities регистрација.

Слики

Повеќе од celebrity news овој производител: « Fiat Doblo 1.9JTD Maxi PRODADENO