Avto Plac Pirkovski

Skoda Fabia naked celebrities 1.4TDI PRODADENA

Информации

  • Производител: Skoda
  • Модел: Fabia
  • Година: 2006
  • Агрегат: Дизел
  • Цена: 3.399,-
  • Километри: 202.500km
  • Боја: Сива металик
  • Карактеристики: Клима, серво, абс, gay fuck есп, елек.стакла, воздушни перничиња, централна брава, сервисна книшка, во одлична состојба со платени давачки до регистрација.
Повеќе cartoon porn comics од овој производител: « Skoda Fabia 1.2i PRODADENA Ford Fiesta 1.4i »