Avto Plac Pirkovski

Opel naked celebrities Corsa C 1.3CDTi PRODADENA

Информации

  • Производител: Opel
  • Модел: Corsa C
  • Година: 2006
  • Агрегат: Дизел
  • Цена: 3.399,-
  • Километри: 161.000km
  • Боја: Сива металик
  • Карактеристики: Клима, серво, абс, есп, елек.стакла, воздушни перничиња, централна брава, радио цд, во adult anime одлична состојба со платени давачки до регистрација.

Слики

Повеќе од овој nude celebs производител: « Ford Fiesta 1.4i Skoda Fabia Combi 1.2i »