Avto Plac Pirkovski

Opel Corsa D naked celebrities 1.3CDTi PRODADENA

Информации

  • Производител: Opel
  • Модел: Corsa D
  • Година: 2007
  • Агрегат: Дизел
  • Цена: 3.799,-
  • Километри: 205.000km
  • Боја: Сина металик
  • Карактеристики: Клима, серво, абс, есп, елек.стакла, воздушни перничиња, алу-бандажи, радио 3d hentai porn цд, во одлична состојба со платени давачки до регистрација.
Повеќе gaysex од овој производител: « Opel Corsa C 1.2i PRODADENA