Avto Plac Pirkovski

Skoda Fabia hd mobile porn 1.4TDI

Информации

  • Производител: Skoda
  • Модел: Fabia
  • Година: 2008
  • Агрегат: Дизел
  • Цена: 3.899,-
  • Километри: 173.000km
  • Боја: Сива металик
  • Карактеристики: Клима, серво, абс, елек.стакла, есп, воздушни перничиња, темпомат, паркинг сензори, бордкомпјутер, во долична latest celebrity news состојба со платени давачки до регистрација.
Повеќе celebrity nude од овој производител: « Skoda Fabia Combi 1.2i Skoda Superb 1.9TDI »