Avto Plac Pirkovski

VW videos gays Golf 5 1.9TDI PRODADEN

Информации

  • Производител: Volkswagen
  • Модел: Golf 5
  • Година: 2007
  • Агрегат: Дизел
  • Цена: 4.999,-
  • Километри: 205.000km
  • Боја: Сива металик
  • Карактеристики: Клима, серво, абс, есп, елек.стакла, воздушни перничиња, греачи на седишта, бордкомпјутер, темпомат, Naked Girls центрлана брава, во одлична состојба со платени давачки до регистрација.

Слики

Повеќе од овој производител: VW Touran 1.9 TDI PRODADEN »