Avto Plac Pirkovski

VW toon porn Touran 1.9 TDI PRODADEN

Информации

  • Производител: Volkswagen
  • Модел: Touran
  • Година: 2005
  • Агрегат: Дизел
  • Цена: 5.299,-
  • Километри: 212.000km
  • Боја: Сива металик
  • Карактеристики: Навигација, климатроник, серво, абс, есп, елек.стакла, celebrity porn ксенон, команди на волан, кожен волан, бордкомпјутер, темпомат, алу-бандажи, греачи на седишта, 7 седишта, сензори за паркирање, халогенки, во одлича состојба со платени давачки до регистрација.
Повеќе gay movie од овој производител: « VW Golf 5 1.9TDI PRODADEN VW Passat 1.9TDI PRODADEN »