Avto Plac Pirkovski

VW hd mobile porn Passat 1.9TDI PRODADEN

Информации

  • Производител: Volkswagen
  • Модел: Passat
  • Година: 2006
  • Агрегат: Дизел
  • Цена: 5.899,-
  • Километри: 216.000km
  • Боја: Сива металик
  • Карактеристики: Навигација, климатроник, серво, абс, есп, елек.стакла, воздушни перничиња, центрлана брава, греачи на седишта, nude celebs темпомат, бордкомпјутер, алу-бандажи, со платени давачки до регистрација.

Слики

Повеќе gay movies од овој производител: « VW Touran 1.9 TDI PRODADEN VW Polo 1.2 TDi PRODADENO »