Avto Plac Pirkovski

Seat Leon naked celebrities 1.9TDi PRODADEN

Информации

  • Производител: Seat
  • Модел: Leon
  • Година: 2006
  • Агрегат: Дизел
  • Цена: 4.799,-
  • Километри: 202.000km
  • Боја: Црвена Металик
  • Карактеристики: Климатроник, серво, абс, есп, елек.стакла, бордкомпјутер, алу-бандажи, команди на волан, центрлана брава, халогенки, во одлична состојба со платени celebrity nudes давачки до регистрација.

Слики

Повеќе celebrity news од овој производител: « Seat Leon 1.9TDi PRODADEN Skoda Fabia 1.2i »