Avto Plac Pirkovski

VW Polo 1.2 hot gay sex TDi PRODADENO

Информации

  • Производител: Volkswagen
  • Модел: POLO
  • Година: 2011
  • Агрегат: Дизел
  • Цена: 5.599,-
  • Километри: 187.000km
  • Боја: Сина Металик
  • Карактеристики: Клима, серво, абс, есп, black gay елек. стакла, воздушни перничиња, бордкомпјутер, во одлична сотсојба со платени давачки до регистрација.

Слики

  •  
Повеќе celebrity porn од овој производител: « VW Passat 1.9TDI PRODADEN VW Golf 6 1.6 TDI PRODADEN »