Avto Plac Pirkovski

VW celebrity nude Golf 6 1.6 TDI PRODADEN

Информации

  • Производител: Volkswagen
  • Модел: Golf 6
  • Година: 2011
  • Агрегат: Дизел
  • Цена: 8.990,-
  • Километри: 200.000km
  • Боја: Црна металик
  • Карактеристики: Климатроник, серво, абс, есп, teen gay навигација, греачи на седишта, бордкомпјутер, темпомат, алу-бандажи, центрлана брава, во одлична состојба со платени давачки до регистрација.

Слики

Повеќе од celebrity porn овој производител: « VW Polo 1.2 TDi PRODADENO